Sokolovská 304, Praha 9 Telefon: 222 300 777
E-mail: recepce@stomat.cz
STOMAT spol. s r.o. nestátní zdravotnické zařízení

Tipy pro pacienty

 

PŘÍJEM NOVÉHO PACIENTA - REGISTRACE

V případě, že si přejete stát se naším pacientem, zavolejte na naši recepci  ( tel.: 222 300 777) a dohodněte si nejvíce vyhovující termín u jednoho z našich lékařů, kteří registrují nové pacienty. Při ztížené možnosti telefonického dovolání můžete využít e-mailovu adresu: recepce@stomat.cz. Prosím nezapomeňte uvést svůj tel. kontakt, na který Vám naše recepce zavolá.  Seznam lékařů je uveden v nabídce "REGISTRACE NOVÉHO PACIENTA". Nezapomeňte si sebou vzít průkazku Vašeho zdravotního pojištění a občanský průkaz. Na tuto první návštěvu není bezpodmíněčně nutné mít zdravotní dokumentaci a další vyšetření od bývalého ošetřujícího. Je ale nutné mít sebou seznam léků, které pravidelně užíváte a sdělit všechna (závážná) onemocnění se kterými jste se léčil(a) či léčíte. 

 

CENY VÝKONŮ

Nabízíme standardní výkony (tyto výkony jsou hrazeny Vaši zdravotní pojišťovnou) Registrační poplatky nevybíráme. Ceník vybraných výkonů je uveden v nabídce "Ceník ošetření". Podrobný ceník všech výkonů dostanete na vyžádání jakékoliv naší ordinaci, kde před ošetřením budete  velmi detailně informováni o cenách, rozdílech, výhodách a nevýhodách jednotlivých výkonů. 

 

OBJEDNÁNÍ NA RTG SNÍMEK

Když Vás lékař odeslal na naše pracoviště na zhotovení RTG - snímku, vemte si prosím písemný požadavek a svoji průkazku zdravotního pojištění. Pracoviště zubního RTG se nachází v Praze 9, v budově Clinicum a.s., Sokolovská 304 (Vysočanská nemocnice) ve třetím patře (viz. "Jak k nám"), první dveře po levé straně. Tel: 222 300 779. Na výkon se neobjednává.

Pracovní doba:

Pondělí - Čtvrtek 7:00 - 12:00 12:30 - 16:45
Pátek 7:00 - 13:00  

 

OŠETŘOVÁNÍ  DĚTSKÝCH PACIENTŮ - REGISTRACE

V naší společnosti ošetřujeme (registrujeme)  dětské pacienty v tom případě, když alespoň jeden ze zákonných zástupců je naším zaregistrovaným pacientem a chodí pravidelně na preventivní kontroly.

OŠETŘENÍ BEZ STRACHU A BOLESTI

Nabízíme ošetření pomocí inhalačního plynu, Toto ošetření je účinné a bezpečné a zbavuje strachu a úzkosti z ošetření. Více v nabídce "Ošetření bez strachu a bez bolesti".