Sokolovská 304, Praha 9 Telefon: 222 300 777
E-mail: recepce@stomat.cz
STOMAT spol. s r.o. nestátní zdravotnické zařízení

Služby pro lékaře

V případě zájmu zubních lékařů, poskytujeme odborné konzultace, popř. ošetření i pro jejich pacienty. Tyto pacienty neregistujeme, zůstávají v dlouhodobé péči svého zubního lékaře.

Nabízíme následující služby:

Zhotovení  digitálního OPG-RTG snímku v nadstandardní kvalitě.

Na našem pracovišti je možnost pro Vaše pacienty zhotovit  digitální OPG-RTG  snímek.

Ošetřující zubní lékař vypíše stručnou žádost (stačí kancelářský papír) s čitelným razítkem, datem, podpisem a se stručným požadavkem, kde uvede požadovanou projekci (standardní, bite-wing, ortogonální, snímek čelistních dutin, projekce čelistních klioubů) a  jakou cestou chce tento snímek získat.

Snímek je možné poslat e-mailem,  nebo vypálit na CD, které  si pacient u nás za 40,- Kč  koupí. Snímek můžeme  vytiskout i  na speciální fólii, která bude v nedaleké budoucnosti zpoplatněna. V případě žádosti o e-mailové zaslání, pacient podepisuje stručné prohlášení, že souhlasí s odesláním snímku elektronickou poštou.

Žádost je platná 3 měsíce. V případě, že ošetřující chce prodloužit platnost žádosti, stačí požadavek napsat k žádosti.

Pacient se dostaví s touto žádostí na naše pracoviště (třetí patro Vysočanské nemocnice - Clinicim a.s.) a na počkání bude snímek zhotovený a předaný.

Snímky jsou v naší společnosti archivovány a není problém dodat i snímek starší z tohoto archivu.

Snímky jsou ve formátu .jpg a je možno si je prohlížet v prohlížeči obrázků nebo si nechat nainstalovat málo objemný program na prohlížení, měření a další úpravy snímků. V případě zájmu o tento program si o něj napište  technikovi  firmy Dent Unit. Kontakt:        ,  e-mail: - info@dentunit.cz,  servisní linka 731 659 464.     Ochotně Vám ho nainstalují.

Pracovní doba je PO - ČT od 7:00 do 12:00 a 12:30 - 16:45 hod,  v pátek od 7:00 do 13:00 hod tel: 222 300 779

Pacient platí pouze CD nebo folii. Za samostatný výkon neplatí. Lékař od naší společnosti dostane fakturu, kde OPG je účtován ve výši, kterou proplácí pojišťovna (kód 00913). Lékař účtuje pojišťovně u tohoto pacienta kód 00913 a 00914.

V případě jakékoliv nejasnosti, dotazu či žádosti  obraťte se na Dr. Černého (tel.:222 300 770) nebo Dr. Cibocha (tel.:222 300 771) popř.  osobně navštivte naše pracoviště  a dohodneme konkrétní  podrobnosti.

Digitální OPG, projekce: BITEWING. Digitální OPG, projekce: STANDARD.
Digitální OPG, projekce: BITEWING

Služby dentální hygienistky.

Naše dentální hygienistka proveden výkon, o který,  nejlépe stručně písemně,  žádá lékař. Rozsah výkonů je uveden na levé straně v menu, v  nabídce : "Služby dentální hygienistky".

Výkony z dentoalveolární chirugie

Naše pracoviště ve spolupráci s MUDr. Petrou Hliňákovu z Fakultní nemocnice Motol provádí: obtížné extrakce, extrakce retinovaných nebo semiretinovaných zubů včetně třetích molárů, fenestrace, resekce apod. Na základě  písemného sdělení  požadavku ošetřujícího se pacient  musí objednat na tel.čísle: 222 300 777.

Podrobnější popis dalších služeb jako je  endodontické ošetření, možnost zhotovení protetických náhrad, vytvoření komplexního léčebného plánu, bude zveřejněn na našich stránkách během několika dní.

Dotazy rádi zodpovíme na: info@stomat.cz